“Pendik’in Balkonunda Modern Bir Yaşam Alanı”

Pendik’in Balkonunda Muhteşem Deniz ve Adalar Manzaralı Modern Bir Yaşam Alanı…

Ferman Yapı olarak kentsel dönüşüm projeleri onaylandıktan sonra Pendik Çınardere’deki ilk projemiz olan 100 konutluk Ferman Park’a start verdik. Ferman Park 2435 metrekare arazi üzerine kurulmuş, 2+1 ve 3+1 olmak üzere 100 daireden oluşan bir yaşam projesidir. Projenin özellikleri özetle; her daireye numaralı otopark, 7X24 güvenlik, çocuk oyun alanları, dinlenme alanları, spor alanları salonları ve fitness salonlarından oluşmaktadır.

MÜKEMMEL LOKASYON
İstanbul’un yükselen yıldızı Pendik’in Çınardere Mahallesi’nde muhteşem deniz ve Adalar manzaralı modern bir yaşam alanı olan Ferman Park, tüm merkezi noktalara çok yakın olan muhteşem bir lokasyona sahiptir. Ferman Park evleri, E-5 Köprüsüne 100 metre, Metro Durağına 100 metre, Yüksek Hızlı Trene 3 dakika, Pendik Marina’ya 3 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 7 dakika, Neomarin ve Pendorya AVM’ye 3 dakika, Pendik Kamu Binası’na (Tapu ve Nüfus Müdürlüğü) 3 dakika, Viaport AVM’ye 7 dakika, İDO Hzılı Feribot’a 3 dakika mesafededir.

TEKNOLOJİK OTOMASYONLAR
Radye temel üzerine kurulan Ferman Park evleri, teknolojik otomasyonlar ile donatılmıştır. Teslim tarihi 2017 yılı Temmuz ayı olan Ferman Park evleri, tamamladıktan sonra çevredeki yollar genişletilip, sosyal alanlar oluşturulup, yaşama alanları daha ferah, daha düzenli, daha güvenli bir hale getirildikten sonra çevredekilerin de buna duyarsız kalmayacağı düşünülmektedir. Burası bir örnek teşkil ederek hızlı bir şekilde bu çevrenin de yenileneceği kanaati hakimdir.

Proje Web Sitesi
www.fermanpark.com